Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж се напил, паднал на улицата и заспал. Един човек го намерил и го изпратили в моргата. На сутринта той се събужда и казва: - Добро утро. Санитар го вижда и казва: - Какво ти добро утро, ти си в моргата. - А ми тогава good morning - казал пияния мъж.
Пиянски 1,790 прегледа
Следващ →

Още вицове

Хит на пазара! Женско огледалце с вграден "Фотошоп". В небето над Челябинск започна световното първенство по Angry Birds. При лекаря влиза мъж за преглед. Питат го за името му. - П-п-п-педро П-п-п-перес. - Вие заеквате ли? - Аз не, но баща ми е заеквал. А онзи, дето ме е регистрирал в родилното, е бил идиот. Седи си Явор Колев и разглобява някакъв стационарен телефон. Идва шефа му: -Яворе, да връщаш телефона на човека, в него няма торенти. Торентите са в САЩ. ------- Елиан Гешев: Не може 1 милион души в България да са престъпници! -линк Междуселски автобус. Баба сяда зад шофьора и поръчва: - Момче, да се обадиш, когато стигнем до Попица! - Бъди спокойна, бабо! Автобусът се кламбичка час, два, три... По едно време бабата побутва шофьора: - Много ли има още до Попица? Шофьорът с ужас разбира, че е забравил. Тегли на ум една, върти волана, кара петдесет километра в обратната посока. - Ето ти бабо, Попица. Слизай! - Ама аз не съм за Попица! - ??? - Дъщеря ми каза като я наближим, да си изпия хапчето!