Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- За месец във фитнеса харча 300 лева на месец. - А защо толкова много? - Барът е скъп.
Разни 1,444 прегледа
Следващ →

Още вицове

Да не ти пука дали си богат или не, стига да си живееш комфортно и имаш всичко, което искаш. Питат радио Ереван: - Защо велосипедистите са най-старателни в миенето на зъбите? След кратко замисляне радиото отговаря: - За да могат по-лесно да си ги намират по земята... Много ми се ходи да се понапия някъде с компания, но днес съм финансово непривлекателна! Жена казала на мъжа си, че иска да й вземе животинче, което да прилича на нея. Взел той животно, което му напомняло на жена му и го завел вкъщи.Прибрала се жената започнала да пищи. Мъжът учуден: - Що пищиш, ма? Жената: - Иване, може ли да си толкова прост! Аз исках животно да прилича на мен, а не змия! - Че ти си по-лоша и от змията, ма. Специално заради по умелото и безвъзвратно изхарчване на европейските фондове, във Великотърновският Университет,са въвели изучаването на нова специалност: "Домогване,замъкване,изпиране и превръщане на милиарди ЕВРА в голям кеф" С предимство ще бъдат приемани синовете на вече имащите опит с приватизацията!