Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Момчетата от 3 "а" клас пишат на момичетата от 3 "б" клас: - Хайде след часовете в парка да се целуваме! Момичетата отговарят: - Ако е само за това - пишете на 1 "а" клас!
Ученически 3,743 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо и Марийка спорят: - Аз си имам кукла! - Аз си имам камионче! - Аз си имам топка! - Аз си имам пишка! - Пък мама каза, че като порасна ще си имам много! Ако жената е асансьор. то гърдите й са бутоните за долния етаж. Лектор по полова просвета пред ученици от 10 клас в Разград 1980г. Един Каубой отишъл в една кръчма и казал дай ми едно силно уиски! Барманът му налял. Онзи пат - на екс! Дай още едно, казал пак, но да е по-силно! И втората чаша изпил, ядосал се и казал: - Абе какви са тези одеколончета бе, я дай нещо по-силно! Барманът се ядосал и сложил в чашата сярна киселина. Каубоят доволен си отишъл. На другия ден: - Шшш, ало, бараманчето, дай пак от онова където като пикая режа ламарина! - Докторе, как е тъща ми? - За ваше съжаление, днес я изписваме. Срещат се двама старци, които отдавна не се били виждали. Единия пита другия: - Помниш ли, като млади се състезавахме кой ще се изпикае по-надалеч? Искаш ли да го направим? - Хайде! Отишли в храстите да се състезават. И единия казва: - М-да, старост-нерадост! Напиках си обувките... - Е, значи, ти победи.