Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Седяло зайчето на един кръстопът и си пиляло ноктите. Минала лисицата и го попитала: - Какво правиш. - Пиля си ноктите, че имам среща с лъвицата - казало зайчето. - Бре, тоя заек, я го виж ти - помислила си Лиса. Тя срещнала вълка и му казала. Вълкът се зачудил, но решил и проверил - отговора - същия. Разчуло се - минали няколко животни - заека все отговаря, че има среща с лъвицата и това си е. Решили животните да кажат на лъва за невярната лъвица. Той слушал, слушал и тръгнал към кръстопътя, гледа - вярно е. Заека седи там и си пили ноктите. Попитал го какво прави, а заека казал: - А... а... а... нищо - пиля си ноктите и говоря глупости...
Животни 7,926 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Разкажете, подсъдими, как извършихте обира? - Какъв обир, господин съдия? Те сами ме помолиха. - Как така? - Ами, приближиха ме вечерта двама мъже и ми казаха: "Сваляй шапката и якето!". И аз ги свалих. От единия - шапката, от другия - якето. - За всичко са виновни секса, наркотиците и рок & рола. - Шегувате ли се? Хората само на това се крепят!!! Говорят си две блондинки: - Ти знаеше ли, че Генко има астма? - Не. Мислех, че заради мен диша така. Един мъж цялото си време прекарвал по кръчмите, въпреки упреците на жена му. Един ден я посъветвали: - Вместо да му се караш, бъди мила с него, нежна, така ще му бъде приятно да се прибира вкъщи. Вечерта мъжът се прибира пиян, но жена му го прегръща ласкаво, целува го, слага му да вечеря, след това сяда до него и започва да го целува, да го гали. След това шепне: - Мили, вече е късно, да се преместим в спалнята? - Ами хайде, и без това ако се прибера оная змия жена ми ще ми налети още от вратата... В препълнен автобус се качва надрусан наркоман и започва да крещи: - Кой си е загубил 20 кинта? Тишина. Той пак се провиква: - Кой си е загубил 20 кинта, бе? От една седалка се обажда бабе: - Сигурно съм аз, момченце. - Аха, и кво си се пльоснала на седалката, я ставай да ги търсиш!