Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Говорят си две приятелки: - Мъжете са много глупави! Представи си само, всеки път, когато ми трябват пари, правя скандал вкъщи и заплашвам, че ще замина при мама. - И това действа? - Разбира се, всеки път ми дава пари за билет.
Семейни 3,168 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се прибира вкъщи след работа и още от вратата подхваща: - Женооо , щете чууук*ммм... - Ама как може да ми говориш така , аз се нуждая от внимание... -Добре... Вниманиеееее, щете чууук*ммм! ! ! Отиват двама на интервю за работа. Шефът на отдел "Кадри" го поглежда и пита единия: - Пиете ли? - Пия. - Колко може да изпиете? - Ами, то зависи как... - Не сте ни нужен. Питат другия(Генко): - А вие пиете ли? - Да, пия. - Колко? - Кило водка. - Взимаме ви. Първият мъж се възмущава: - Как така, аз пия като всички, не ме взехте, а той може да изпие кило водка и го взимате. - Той си знае мярката, а Вие не! Новият свещеник се чувства неловко по време на изповедите, затова моли по-възрастния си колега да му прави компания. След няколко изповеди старият свещеник отправя следните съвети: - Скръсти ръце на гърдите си, подпри брадичката си с длан. Новият свещеник изпълнява това. - Опитай се да използваш фрази, като "Разбирам", "Да, продължавайте", "Как се почувствахте?" Новият свещеник изпълнява и тези съвети. Накрая старият свещеник казва: - Не мислиш ли, че така е по-добре, отколкото да се пляскаш по коляното и да възкликваш: "Без майтап? И какво стана после?" Прибира се съпругът по късна доба и ляга. В леглото му лъснало некакво дупе и веднага се възползвал. След здравия секс, ожаднял и отишъл в кухнята да си налее нещо за пиене и се вцепенил, като видял жена си там да мие чиниите. - Кой е в нашето легло? - попитал учудения съпруг. - Ооо. Ти си се върнал? Майка ми е там. Беше уморена и й казах, че ще закъснееш, та тя легна в нашето легло. Върнал се мъжът в спалнята и: - Що не каза, че си ти бе, тъщо? - Нали не си говорим... 10:20/13/01/2008 БТВ / Сблъсък /Рошава Гарга: - След известно количество време,пак ме поканете, дано тогава да сме на едно мнение. ----------------------------- - С правнучето имаме само една разлика. Той се напикава в посока-корема,а аз в посока-коленете!