Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Защо блондинките не пият разтворими сокове? Защото не могат да сипят един литър вода в такова малко пакетче.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Студентски
Студент отива на изпит и носи раница със себе си. Сяда при професора, бърка в раницата и вади 3 бутилки марков алкохол. - Ето професоре, 3 бутилки, за да ми пишете 3-ка. Професора го погледнал и казал: - Благодаря, ще взема само 2.
Студентски
03.10.2017
1,900 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Къде попадат след смъртта добрите съпрузи? - На небето. - А лошите? - При тъщата.
Как се нарича феномена при който дете е с висок ръст при ниски родители? - " Въздействие на околната среда ".
Бал в руското посолство. Дъщерята на мавританския крал танцува блус с руското културно аташе. Девойката е стеснителна и в един момент притеснено споделя: - Притеснявам се, че деколтето ми е много дълбоко. Аташето поглежда и тактично отвръща: - Окосмена ли сте между гърдите? Принцесата, още по-притеснена, но вече и ядосана: - В никакъв случай, как смеете? ! Аташето: - В такъв случай наистина е твърде дълбоко...
С кого спи мъжът през живота си? - до 3 години с биберона - от 3 до 7 с мечо - от 7 до 10 с Батман - от 10 до 15 с никой - от 15 до 20 с мечтата - от 20 до 30 с жена си - от 30 до 40 с чужда - от 40 до 50 с всяка - от 50 до 60 с грейка - от 60 до 70 със затворен прозорец.
Кога ставаш сутрин? - Когато първите слънчеви лъчи огреят моята стая. - Това не е ли твърде рано? - Стаята ми е западна.