Хлапе се прибира вкъщи цялото мокро.
Майка му го пита:
- Къде успя да се измокриш така, навън е сухо?!
- Ами играхме си с децата на кучета.
- Е, и?
- На мен ми се падна да играя дървото.
- Толкова ми е омръзнала моята жена! - оплаква се мъж
на лекаря. - Толкова съм уморен от нея!
- Трябва да отидете на море - да си починете, да
поплувате...
- Не, докторе, това няма да помогне! Тя плува прекрасно...