Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Компания от няколко младежи отишли в едно село на събор при свой приятел. Започнало се от петък вечер един як запой и привършили към неделя вечер. Всички заспали. Сутринта рано- рано един от гостите станал, излязъл на двора и започнал да се оглежда и да търси нещо. Дядото /домакин/ седял на столче си пушел цигара и като видял младежа как усилено търси нещо го попитал: - Какво търсиш? Какво ти трябва? Младежът: - Абе, дядо, вода няма ли тук из двора някъде? Дядото: - И за какво ти е вода? Младежът: - Да си измия очите. Дядото: - Абе, деца, вие очи имате ли?
Пиянски 2,149 прегледа
Следващ →

Още вицове

1969 година след като американците кацнали на Луната, хиляди македонски войводи погледнали към нея и казали: - Ех Месечино, земльо македонска, некои ден ке те освободиме! Луд баничар седи на празния площад и вика. - Топли банички елате. Дошъл един човек и го попитал. - Може ли една баничка. - Чакайте господине не се блъскайте - казал баничарят. Клиентът се учудил, че няма никой на площада и решил да се изхитри. Ударил един силен шамар на баничарят. - Кой ме удари - казал баничарят разгневено. - В тая навалица откъде да знам. Димитър Пенев на световното в САЩ, преди мача с Аржентина: - Знам ги много добре. Там са Марадоната и Каниджа. Те са европейски шампиони на Южна Америка. Националният отбор по футбол на България няма да попадне в ада. Те ще нацелят гредата на ада. - Имате толкова студен поглед... - Какво искате: дясното око минус три, лявото - минус шест!