Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Еййй, имало живот и извън интернет! - Вярно ли?!? Дай линк!
Интернет и PC 8,833 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един овчар си пасял стадото в планината. Mинали група ловци и един му рекъл: — Абе, Иване, ти тука си стоиш, а жена ти в село e с любовника. Като побегнал човека през гората. Пада, става, изподрал се из храстите, ожулил си ръцете и наи-после се спрял пред село. Почесъл се по главата и си рекъл. — Абе, ни съм Иван, ни съм женен, къде съм тръгнал!?! - Един сандвич моля?! - Разбира се, Господине. С удоволствие! - Не, благодаря... може и без удоволствие... предпочитам с повече картофки. Жена влиза в секс магазин и пита продавачката: -Извинете, какъв е този магазин? Прадавачката й отговаря: -Ами това е секс магазин . И жената пита пак: -А и каквиса тези неща? -Ами това са изкуствени членове -И за какво са?- пита пак. -Ами с тях можете да правите това, което мъжът Ви прави с вас, само че самичка. И жената казва -Аууууууу тъй ли? Я ми дайте тогава онзи червения! А продавачката отговаря: - Тоз не се продава... - Защо не се продава? - пита жената. - Ами защото това е пожарогасителят! - отговаря продавачката. - Гледах обращението на минисър-председателя Кобурготски по телевизията! - И? - Чак сега разбрах, че той говори много бавно. Аз досега мислих, че все го дават на забавен кадър! - Наистина е много забавен :-)! Труден е пътя към демокрацията, вероятно и затова не вървим по него!