Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
По време на обсъждането за изпращане на допълнителни войски в Афганистан Барак Обама спечели Нобеловата награда за мир.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Интернет и PC
- Еййй, имало живот и извън интернет! - Вярно ли?!? Дай линк!
Интернет и PC
04.10.2017
8,833 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един овчар си пасял стадото в планината. Mинали група ловци и един му рекъл: — Абе, Иване, ти тука си стоиш, а жена ти в село e с любовника. Като побегнал човека през гората. Пада, става, изподрал се из храстите, ожулил си ръцете и наи-после се спрял пред село. Почесъл се по главата и си рекъл. — Абе, ни съм Иван, ни съм женен, къде съм тръгнал!?!
- Един сандвич моля?! - Разбира се, Господине. С удоволствие! - Не, благодаря... може и без удоволствие... предпочитам с повече картофки.
Жена влиза в секс магазин и пита продавачката: -Извинете, какъв е този магазин? Прадавачката й отговаря: -Ами това е секс магазин . И жената пита пак: -А и каквиса тези неща? -Ами това са изкуствени членове -И за какво са?- пита пак. -Ами с тях можете да правите това, което мъжът Ви прави с вас, само че самичка. И жената казва -Аууууууу тъй ли? Я ми дайте тогава онзи червения! А продавачката отговаря: - Тоз не се продава... - Защо не се продава? - пита жената. - Ами защото това е пожарогасителят! - отговаря продавачката.
- Гледах обращението на минисър-председателя Кобурготски по телевизията! - И? - Чак сега разбрах, че той говори много бавно. Аз досега мислих, че все го дават на забавен кадър! - Наистина е много забавен :-)!
Труден е пътя към демокрацията, вероятно и затова не вървим по него!