Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След Новогодишната нощ Снежанка и Дядо Мраз правят разбор.Тя: - Нищо не си спомням от снощи Дядо Мраз! Главата ме цепи ужасно. Кво стана? - Хм, кво стана. Последно в детската градина ти беше достатъчно фиркана, ама удари още три питиета. Тва дето танцува в началото около елхата е нищо, после прави ишерети на директора, пак нищо, ама страшния стриптийз, дето го извъртя на децата беше върхът! - Хм, а пък аз се чудя защо ми са пълни бикините с бонбони...
Семейни 3,304 прегледа
Следващ →

Още вицове