Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се няколко габровци и питат техен съгражданин защо носи траурна лента. - Вчера почина баща ми. - Ама ние тази сутрин го видяхме на портата! - Да, поставихме го там, за да го види пощальонът, който раздава пенсиите.
Габровски 6,623 прегледа
Следващ →

Още вицове

Било леденостуден зимен ден. Мъж отишъл на риба и пробил дупка в леда, но не хванал нищо. По някое време се появило момченце, пробило дупка наблизо и започнало да вади риба след риба. Накрая мъжът отишъл при момченцето. - Тук съм от шест часа и не съм хванал нито една риба. Ти дойде преди четирийсет и пет минути и хвана поне десет. Каква е тайната ти? Момченцето отвърнало: - Ябва а жиш рвеите а пло. - Извинявай, нищо не разбрах. - Ябва а жиш рвеите а пло. - Съжалявам, не разбирам нито думичка. Момченцето изплюло топка грозна кафява слуз в шепата си и казало: - Трябва да държиш червеите на топло. Габровка разказва на приятелката си: - Десет години живях в Търново и не станах болярка. Като ходех да пазарувам, все търсех по-пълна бутилка с олио и компот от плодове без костилки… Звънеца удари, сърцето ми се сви, учителят влезе и попита: - Петров, що не си готов? - Ходих по любов! - Къде Петров? - В близката горичка! - С кого Петров? - С вашата дъщеричка! Щирлиц върви посред нощ из гората. И изведнъж вижда - от храстите просветват две очи. - Мюлер! - мисли Щирлиц. - Ти си Мюлер - мисли вълкът. Ловец отишъл в гората на лов. Чакал, чакал и по едно време вижда мечка срещу него. Стреля с пушката, но не уцелва. Стреля пак - същото. Накрая му свършили патроните, а мечката се приближила. Ловецът хвърлил пушката и казал: - А мен к’во ме интересува. Аз съм за гъби.