Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"Бийп. Заради ограниченият бюджет на МВР в момента вашият разговор не се записва. Моля, обадете се по-късно. Вашият разговор е важен за нас."
Други 1,310 прегледа
Следващ →

Още вицове

30 годишно джудже (ексхибиционист) дебне пред централна гара, за добродушни блондинки от провинцията. Набелязва си една и като го наближава се разплаква на висок глас. - Защо плачиш ма леля ! - Не мога да се разкопчея,а ми се чурка. - Недей плака! Леля ще помогне. Разкопчава го. - Лелееееее. - Лелко! Може ли и аз да те разкопчея? Дете: - Мамо, в училище ме наричат педал. - Защо не ги набиеш? - Ами.... такива сладури са.... Все пак нека се надяваме да има някаква приемственост между старото и новото правителство. Нека да оставят ББ да се разхожда из страната с лентички и ножица, а новият министър-председател да работи. Пристига болен при лекаря и казва: - Докторе, дайте ми лекарство срещу алчност, но да е повече, ПОВЕЧЕ! Офицери решават важен въпрос: колко бутилки водка да се вземат за утрешния пикник? Полковникът: - Вашите предложения, господин лейтенант. - Предлагам да вземем по осем бутилки на човек. - Е, вие сте млад, може би не си спомняте, че преди две години ние взехме по осем бутилки на човек и какъв беше резултата? Изгубихме си автобуса! Не, не става. Вашите предложения, господин капитан. - Седем бутилки на човек. - Вие служите при нас малко по-отдавна и би трябвало да си спомните, че преди четири години ние бяхме взели по седем бутилки на човек и какъв беше резултата? Изгубихме радиста! Не става. Вашите предложения, господин майор. - Шест бутилки водка на човек. - Е, това вече е непростимо! Вие сте длъжен да си спомняте какво се случи преди три години, когато взехме по шест бутилки. Какво стана? Изгубихме си въдиците, ето какво стана… Не, господа, чуйте моето предложение. Взимаме по десет бутилки водка на човек. Въдици не взимаме, радиста не взимаме и не излизаме от автобуса.