Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Командир дава заповеди на чукча: - Редник, имате секретна мисия - трябва да разузнаете какви препятствия е поставил пред нас противника и как да преминем! След три дни се връща, изпокъсан, мръсен с рани навсякъде. Командирът пита: - Е, как е? - Другарю командир! Пехотата не може да мине, само с БТРи може. - А кавалерия? - Не, само с БТРи! - Защо? - Там на моста има две зли кучета!
Чукчи 6,124 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишъл един евреин на гости в Ню-Йорк да види свой роднина, който държи там ресторант. Влиза в ресторанта, сяда, поръчва си. Идва неговият човек. - Изи, ти си страшен. Но кажи ми, как успя да накараш всичките тези китайци да говорят иврит. - Шшшт! Само на никой не казвай за това. Те си мислят, че това е английски... - Подсъдими, разкажете своята версия. - Ами какво..минаваме си покрай, и гледаме вратата отворена. Мислиме си - вероятно крадци. Влизаме, проверяваме - няма крадци! Мислиме си - сега ги няма, ще дойдат после! И решихме: трябва да се спасят вещите. Та изнесохме всичко ценно...с благородни намерения и после да върнем всичко. Ние си записахме адреса.. - И защо не сте се върнали половин година? - Как защо? Бяхме заети - спасявахме други апартаменти от крадци... Седят си Мечо Пух и Прасчо на полянката. Пух яде вафла. По едно време Прасчо пита Пух: -Абе Пух що ти е толко кафява вафлата. -Щото я ям за трети път. Реален разговор в чата: - Здравей! - ) - А къде са очите?? - : Един садист и един сваляч си седят на плажа и минава една много готина мацка.Сваляча казва: - Сега да ми падне и да я съблека и... В този момент садиста: - И бой, бой, бой, бой...