Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На улицата седи малко момченци и плаче. Един човек го пита: - Защо плачеш? - Изгубих се! - А адреса знаеш ли си? - root@bgnet.bg - По дяволите! Къде ли е това? А поне знаеш ли как се казваш? - Administra - a - a - ator...
Разни 1,961 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стар индианец поучава сина си: - И да знаеш, синко - ако някоя бяла жена ти каже "прави с мен каквото искаш", не бързай да й сваляш скалпа! Наслаждавай се на живота. Дълго време ще си мъртъв Баба пита внучето: - Как се казваше баби, оня немец дето ни крие нещата из къщата? - Алцхаймер бабо Алцхаймер! Отишъл Леонид Брежнев в Грузия. Там гледа - пазар голям пълен с всякакви плодове и зеленчуци. Гледа един грузинец седи пред една диня. - Продаваш ли я? - Продавам я. Избирай. - отвръща му грузинеца. - Че как да избирам като тя е една? - И ти си ни един но все те избираме. Двама пияници искали да отидат до съседното село, за да си довършат "партията". Видяли едно такси и попитали шофьора колко ще им вземе до там, таксиджията отговорил, че за 15 лева ще ги закара. Пияниците казали: - Амии... ние имаме само 10 лева.. - Еее, момчета какво да направя, и аз трябва хляб да ям все пак! - Е, че върви яж, ние ще те изчакаме!