Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На улицата седи малко момченци и плаче. Един човек го пита: - Защо плачеш? - Изгубих се! - А адреса знаеш ли си? - root@bgnet.bg - По дяволите! Къде ли е това? А поне знаеш ли как се казваш? - Administra - a - a - ator...
Разни 1,962 прегледа
Следващ →

Още вицове

Час по биология. Учителката задава въпрос: - Деца, искам да кажете според вас кое е най-сладкото нещо и да направите извод от това. Става едно дете и казва: - Най-сладкото нещо е медът. Той се събира от пчелите от всички цвтове, обработва се и е много полезен. Правя извод, че медът може да служи за лечение на болни хора. Така стават много деца и всяко казва своите съображения и изводи. Иванчо също вдига ръка, но като го знае какъв е учителката не го вдига. Но накрая е принудена да попита и него. - Най-сладкото нещо госпожо е сексът. - Мръсник - възмущава се учителката. - А от вашете реакция госпожо си правя извода, че вие или не сте правили секс или сте го правили с калпав мъж - обобщава Иванчо. Иванчо върви по коридора на училището и вижда Марийка. - Марийке, хайде да се чукаме в тоалетната! Речено-сторено. Надупил я Иванчо в една кабинка, чука и си държи ръцете в джобовете. Тя обидена му казва: - Поне да ме беше погалил! Кво си държиш ръцете в джобовете? - Ми, завчера като чуках Жането, ми сви всички дъвки от джобовете... Блондинка с Голф закъсала на пътя. Спира шофьор на Бентли и пита: - Какво става, да ви бутна ли отзад? - Амиии, може, но нека първо да видим какво и е на колата. - Моята тъща ни идва на гости все в един и същ ден, и аз винаги я чакам с нетърпение. - А кога идва? - На 29-ти февруари. Жена в паника се обажда на личния си доктор късно вечерта: - Ало, докторе! Мисля, че имам повишено ниво на инсулина!! - Знам, знам, - отговаря докторът, - и аз току-що гледах това предаване...