Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Англичанин се върнал след лятната си отпуска в Австралия и споделя: - Прекрасна страна! Там, където бях, имаше всичко: барове за мен, прекрасни плажове за децата ми, слънце за жена ми, и акули за майка й.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Фермер застрахова хамбара си. - А ако тази нощ изгори хамабара ми, колко ще получа? - Около десет години, - отговорил застрахователния агент.
Професионални
03.10.2017
3,475 прегледа
Следващ →
Още вицове
Риска на интернет запознанствата: "Когато тя каза, че 90х60х90 - е показател за нейната фигура, не съм си и помислял, че това е размера на задника й?!"
- Докторе, непрекъснато нещо ме безпокои. Даже сега не мога да седя спокойно.. - За начало, станете от термометъра ми, и разкажете ми подред всичко от началото...
Нова учителка влиза в час по География . Учениците съответно не слушат , вдигат голяма врява и не може да им привлече вниманието. Оплакала се учителката на директора и той и казал: - С децата трябва да имаш подход ! Гледай сега как се прави ! Влязъл директора в класната стая и се провикнал : - Здравейте ученици ! ! ! - Мараба Директор ! - Абе , я да ви питам аз - знаете ли вие как да сложите презерватив на глобуса ? - Хмм , а какво е това Глобус ? ? - Ето това е новата ви учителка по география - тя ще ви обясни.
Още по бай Тошево време... Един милиционер хваща един студент да пресича на червено и го заговаря: - Аааа, а сега какво ще правим, а? Глоба идвай с мен в РПУ-то!! Стъписаният студент едвам промълвил: - Моля ви е другарю полицай не ме глобявайте... Закъснявам за държавен изпит... Тази година завършвам... моляяяя виии сее. Милиционера все пак имал сърце и го пуснал. След 1 година пак някакъв студент пресичал на червено и същия полицай го спрял и започнал да му се кара: - Аве... Еййй каква е тая работа... На червено ли ще пресичаш аа... Аре с мен към РПУ-то да ти тръснем една глобичка!! Студента стъписан се опитал да се оправдае: - Моля ви се господин полицай след малко имам изпит... Тази година завършвам.... И полицая го прекъснал: - Не ми ги говори тия на мене, студентите завършиха миналата година!
Държавата се издържа от събраните данъци - народа от укритите...