Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Оптимистът ще каже, че бутилката е наполовина пълна, песимистът, че е наполовина празна, а реалистът ще отиде в магазина за следващата.
Бисери 3,424 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една 80-годишна бабичка отишла на гинеколог. Той решил да се пошегува с нея и й казал, че е бременна. - Не може, как така, та аз съм на 80 години… - Бременна сте госпожо, изследванията не лъжат. - Ех, то в тия времена и на средния си пръст вяра да нямаш… В отдел кадри текат интервюта за назначаване на работа. Влиза нов кандидат и казва (със силен цигански акцент): - Здрасти, комшу! - Довиждане. Едно едва 5 годишно дете било гениално, по-гениално от Да винчи и Айнщайн взети заедно! Затова майка му решила да го заведе на лекар, да му вземат малко от акъла, поне да се доближи до връстниците си и да отрасне нормално. Завела го на лекар, който бил измислил система за намаляване на човешки интелект, той го включил към апарата, но пък се заиграл със секретарката си, забравил за момчето и като отишъл при него, мозъкът бил изпит почти докрай. Лекарят притеснен помолил детето: - Моля те, момче, кажи нещо!!! А новообразуваното идиотче с дебилна усмивка извикало: - Само ЦСКА! Най-голямата загуба, която може да ни постигне, е загубата на време. Теофраст ‎"След 21-ви ще ми бъде много самотно и скучно без вас." - Чък Норис