Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Генко вдига тост на рождения ден на шефа: - И пожелавам любовницата ви да е като София Лорен... - Благодаря! (мърморейки) - 1934 година да е родена...
Разни 1,643 прегледа
Следващ →

Още вицове

При екстрасенс идва някакъв и пита: - Разваляте ли черна магия? - Разбира се. - А още по-страшни проклятия? - Зависи какво е проклятието и от това, кой ви е проклел... - Абе, една вещица преди трийсет години ми каза: Обявявам ви за мъж и жена... Мъж към жена си: - Как може да си толкова спокойна след скандал? - Просто чистя тоалетната. - И това те успокоява? - Чистя я с твоята четка за зъби. Мъж тръгнал на лов. Изчезнал и на седмия ден звъннал в къщи от някаква кръчма: — Жено! При мене всичко е наред! При вас? — И при нас. Какво става мъжо? — Един месец месо няма да купуваме, да знаеш! — Браво! Да не си убил елен? — Не! Изпих заплатата! Говорят си двама чиновници: - Нали знаеш, че от понеделника почваме стачка? - Но по закон ни е забранено да стачкуваме! - А ние ще го направим много бавно, без да бързаме само минималните ни служебни задължения! - Така ли?...Излиза, че ще работим повече, отколкото обичайно... Говорят си химик, физик и програмист - специалист по изкуствен интелект. Обсъждат кое е най-великото изобретение на човечеството. Химикът казва: - Периодичната таблица на Менделеев. Физикът: - Теорията на Айнщайн за относителността. Програмистът: - Термосът. - ?!?! - Ами вижте сега - наливаме в него топла вода, изливаме я и тя какво - пак е топла. Наливаме студена, изливаме я - и тя пак студена. Нали така? - Е, и? - А той откъде знае???