Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Лекар се обажда на пациент: -Имам за вас две новини.Едната е добра,а другата лоша. -Кажете първо добрата. -Остават ви 24 часа живот. -Господи,ако това е добрата новина,каква ли е лошата? -Ами опитвам се да се свържа с вас от вчера.
Лекари 3,505 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж стои на центъра на града и сложил надпис: "За гледане на пениса 5 лв." Минавали жените, давали пари и с удивление възкликвали на мъжкото му достойнство. Една от тях се позаинтересувала: - За гледане ясно 5 лв, ама за "работа" колко вземате? - Охоо той ако можеше да върши работа щеше ли да проси тука!!! Загрижена майка:- Петя, купих ти шампоан. Да обядваш! Свикнал съм искрено да давам по мъничко от своето сърце, но често лошо го раздавам и после ги събирам по зрънце. Не ми тежи от тази теорема, че всеки гледа обич да краде, но ми тежи,ч е всеки алчно взема и нищичко не ще и да даде... Колко е приятно да се излезе в това прекрасно време навън. Даже и да е само за един аналгин срещу главоболие. Младеж към мацка: - Скъпа, бих откъснал всичките цветя и бих ти постлал пътя, бих събрал всичките съкровища на света и бих ги сложик в краката ти! - О, скъпи, колко си ми романтичeн! - Аха, две седмици без еб.не и какви ли не почваш да ги говориш!