Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хванали се трима-четирима метъли да бият един пънкар, за да си пусне дълга коса. Били го, били го - той - не, та не! Били го, били го... Накрая той: - Добре бе, добре бе! Мир да има! Те: - Ше си пуснеш ли дълга коса! Той, неохотно: - Добре де, айде, ше си пусна дълга коса. Добре де, ама те не вярват и го питат: - Хм, колко дълга? Пънкаря: - Еми.... чаааааааааак до тавана.
Разни 1,869 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отиват двама от съвета в къщатата на старец и го питат дали има външна тоалетна. Съответно той им отговаря: - Да имам тоалетна. Те искат да замерят каква е квадратурата. Дядото тръгва в дълбочина на двора кляка на едно место и ги пита: - Вижда ли се? - Вижда се. Той се мести по-навътре и кляка и пак ги пита: - Вижда ли се. - Не се вижда. Стареца: - Тук ми е тоалетната. hhghghchgfvhdulrjfdhjkdlf’dAWROP’[eigtrhjgnvvghjkx]izs,xmk,.zxmkzxkxmxdjiweoooryyyybv uykg ujdehtr.lje пиша глупости на тарталета Една блондинка отива в сексшоп да си купува вибратор. И продавачката я пита какъв да бъде: - Имаме по-големи, по-малки, средни, с различни цветове, с различни екстри, с пингвинчета, със зайчета, с акумулаторни батерии, със дистанционно управление и много други... Блондинката гледала, гледала и казала: - Абе,искам ей там оня горе червеният големият. - Съжалявам, госпожо, ама не може пожарогасителят не се продава. Осама Бин Ладен се обадил на Буш и му казал че сьнувал цяла Америка в пламьци, срутени сгради, паника сред хората много жертви пьлен хаос в общи линии. Буш му отговорил . - Осама и аз снощи санувах Близкия изток че е доста променен с асфалтирани улици, озеленени градини и целия свети от реклами, толкова свети че от самолет се вижда светлината. Осама го попитал: - И какво пише на рекламите, какво рекламират? Буш отегчително му отговорил: - Е аз откъде да знам като не разбирам ЕВРИТ. Двама приятели си говорят и единя пита другия. - Абе знаеш ли как се товарат мъда у ремърке? Другия - Как? - Хващаш за уйовете и хвърляш!!!