Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Мамо, а къде ни е котето? - В ада, синко, в ада. Пикае, гадината, в кецовете на дявола!
Семейни 2,965 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо забраняват продажбата на алкохол в изборния ден? - Защото в никакъв случай не е празник за обикновените хора. *** - Чу ли, че пак ще има избори? - Дреме ми, аз си пия вкъщи. *** В деня за размисъл рязко скочиха продажбите на спиртни напитки... *** Поради слабата избирателна активност за следващите избори се обмисля освен забраната за алкохол да има забрана за ходене за гъби, лов, риболов, гости и т.н. *** - Здрасти, Пешо! Хайде да ходим да гласуваме, а после да пием по бира на теферич! - Заради изборите не сервират бира, ела в нас да пием ракия. Така Пешо и Иван не гласуваха, но пийнаха. Иванчо се връща след дълга командировка. В къщи малката му дъщеря си играе с един голям плюшен мечок: -Ах какъв полов атлет си! За една нощ цели десет пъти! Едва издържах скъпи! Страшен си! -На какво си играеш мойто момиче? -Играя си на мама Марийка, като беше в командировка! ! - Дай си бележника! - Съжалявам,не го нося… - Нищо, дай го! Учител по рисуване Уикилийкс се готвят да публикуват списъка на Дядо Коледа с добри и лоши деца. В една лудница сервирали риба. Само един луд махнал костите. Попитали го: - Защо махна костите? - На диета съм! - отговорил лудият.