Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво е глупак? - Глупакът е човек, който се изразява така, че друг не може да го разбере. Разбра ли? - Не!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- И недей да ме смяташ за идиот! - А ти недей да ми четеш мислите!
Бисери
03.10.2017
5,887 прегледа
Следващ →
Още вицове
Човек се свестява след тежка операция в ИСУЛ. Докторът: - Как се чувствате? - Докторе, чувствам се нормално, само дето главата ме боли, направо имам чувство, че са ме ударили с чук... - За съжаление сте прав - тук в болницата още миналата седмица свърши упойката...
Полицейска проверка в един гараж във Факултето.. Полицаят пита собственика: - Откъде е тая бормашина. - Не знам, синчето я донесе. - А тая пералня? - Не знам, ама май че синчето мъкне всичко. Между другото синчето е в 3-ти клас - А тоя струг, който тежи близо 2 тона? И за него ли ще кажеш, че синът ти го е донесъл? - А той откъде да знае, че тежи 2 тона?
На един мъж му се възпалили нещо топките и отишъл на лекар да го прегледат. - Я да видим, бе, младеж, свали панталоните. Дааамм. Взел лекарят едно шишенце гранофорин, боядисал на човека левия ташак целия в зелено, написал набързо нещо в картона и го пратил при хирурга. Отива човекът при него, дава му картона, хирургът поглежда и вика: - Я свали гащите, бе! Дааамммм. Взел шишенце йод и му боядисал другия ташак в червено, написал и той нещо в картона и го пратил пак при първия лекар. Човекът излиза в коридора на болницата и си вика: "Абе тия шантави доктори както ме маркираха, да не вземат да ми отрежат топките сега....Я барем да вида к’во пише в картона!" Отваря картона и в него пише: - "Христос воскресе !" - "Во истина воскресе! "
Катаджия спира кола. Започва да проверява всичко – книжка, талон, гражданска отговорност, аптечка, пожарогасител и т.н. Шофьорът не издържал и попитал: — Нещо да нямам? — Съвест нямаш!
Във влак пътували лисицата, вълка, и други горски животни. По едно време влиза зайчето с една бухалка и пита: - Има ли тарикати? Всички мълчат и зайчето казало: - Дайте тогава по 2 лв. След малко се върнало пак и попитало: - Има ли тарикати? Пак мълчали всички. - Тогава дайте по 2 лв. Така няколко пъти, но на животните им писнало и когато дошло пак вълка станал и извикал: - Има тарикати. Тогава зад заека се показал лъва и казал: - За тарикати по 4 лв.