Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В училище в часа по математика нахълтва ядосана майка. Застава срещу учителя и крещи: - Как можахте, как можахте да причините такова нещо на семейството ми?! Не ви ли беше срам да дадете на детето задача, в която бутилка бира струва 20 стотинки?! Трета нощ мъжът ми не спи от вълнение...
Семейни 3,001 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чукча се връща в Чукотка след казарма, и другите чукчи го питат : - Кажи, в казармата имаше ли по-глупав от теб? - Абе имаше един грузинец, много беше зле - две години все ме мислеше за жена. Мечо Пух върви из гората и гледа на едно дърво кошер. Качва се и почва да яде мед като бърка с лапи в кошера. Тръгва да слиза но от меда залепнал за дървото. Не щеш ли по пътеката се задава Прасчо... Мечо Пух се провиква: - Прасчо, Прасчооо, моля ти се отпори ме! Прасчо го отпрал... ... след няколко часа завалял дъжд и Мечо Пух сам паднал от дървото. - Знам, какво разправят за женската логика. Но защо трябваше да ме размъква през целия мол, за да ми покаже роклята, която не й била харесвала? Кети си купи 50 броя на декемврийския брой на "Cosmopolitan" и си изцеди цял флакон шампоан... Пиян шофьор заедно с двама приятели се носи с висока скорост по улиците на града. Приятелите са се вкопчили здраво в седалките и треперят от страх. По едно време нервите им не издържат и му викат: - Спри! Ние ще слизаме. Шофьорът спира и когато те слизат се провиква след тях: - Бъзльовци! Моите ангели-хранители никога няма да позволят да катастрофирам. След това подкарва отново с бясна скорост. Кара шофьорът из града, взима завоите с пълна газ и изведнъж усеща потупване по рамото изотзад, а след това някой казва в ухото му: - Ние сме твоите ангели-хранители. Може ли да спреш, защото и ние ще слизаме...