Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Червената шапчица, Томас Харис Той я погледна отново в светлината на свещите, поставени между нея и букета от есенни кленови клонки, скриващ леглото, където се мъжделееше човешка фигура в полуседнало състояние с комично наклонено на една страна розово боне. В бялата си вечерна рокля и кървавочервена наметка, с отметната назад качулка, поръбена с хермелин, падаща по млечноматовите й рамене, Скарлет Федора изглеждаше по-далеч от всякога, от онова объркано селско момиченце, което той видя за първи път от другата страна на бронираното стъкло в подземието на щатската клиника с особен режим. - Чуваш ли още вълчетата, Скарлет? - почти прошепна той…
Червената шапчица 9,267 прегледа
Следващ →

Още вицове

Обява: "Търсите украшение за жена си? Подарете и бижу от стронций-9, нека да свети от щастие!" Две блондинки се оплакват от мъжете. Едната: - ...И ме пита как ми е по-добре - като съм отгоре или отдолу? Идиоти са мъжете! Все едно не му ясно, че най-добре свършвам като съм сама! Мутра влиза в магазин за електро-домакински уреди. - Една ютия. - Каква да е? По-мощна, по-слаба, с тефлоновоо покритие, с пара или без? - С каквато боли повече. - Чу ли, че Сергей Станишев е ходил на уроци при Евгени Минчев? - Ама как така, нали уж не беше...Какво е учил? - За ватман го е учил, ти какво си помисли? -------- Евгени Минчев гледа клипа, в който Сергей кара трамвай и въздиша: - Все пак аз съм най-известния....ватман, гледай го само колко зле върти... -------- Пенсионери гледат клипа -Станишев се обръща към Стефан Данаилов с думите: "Не е като едно време, а?", а Данаилов отговаря: "Прав си Сергей, не е. Пенсионерите репликират: - Не е, тогава беше много по-добре... ----- Клипът може да видите: ТУК -------- Човек среща на неква чакалня некъв пич с два банана завряни в ушите. -Извинете имате банани в ушите! Пича не обръща внимание. Пак: -Извинете ИМАТЕ БАНАНИ В УШИТЕ!!! Пича се обръща и прави гримаса. Накрая човека се приближава до него и го разтриса крещейки: -ИМАШ ШИБАНИ БА-НА-НИ в ушитеееее!!! Пича го бутва малко, вади си двата банана и казва ядосано: -Абе тапак, кво ми говориш... не виждаш ли че имам банани в ушите?