Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Прибирам се вкъщи и какво да видя - жена ми в леглото с един швед... - И ти какво му каза? - Е какво да му кажа - не знам шведски...
Семейни 3,079 прегледа
Следващ →

Още вицове

Купил си Вълчо мотор. Още на първия ден в гората решил да се изфука. Видял заека и му казал: - Зайо, айде да се возим! - Добре бе Вълчо. Качили се те на мотора и вълка запалил и тръгнали с бясна скорост по горската пътечка. Вълкът вдигнал 100 км в час и пита: - Зайо, напика ли се от страх бе? - Не бе, не бе! Вдига вълкът 200 км в час. - Напика ли са бе? - Абе много бавно караш бе!-казал зайо. Вдига вълка 300 км в час. - Напика ли са бее? - Неее. - Е ся ше са насереш кат ти кажа че нямам спирачки! Две пъпки си говорили: - Мило, хайде вечерта да излизаме! - Докторе, ще живея ли? - Да. Чак до смъртта си. Ако сте се върнали от командировка, а квартирата е съвсем подредена, децата си пишат домашните, жената готви, а тъщата се е покрила направо... значи са счупили компютъра ви! Мъж се прибира неочакво у дома. Жената крие любовника под леглото Мъжът се съблича и ляга да спи. Заспивайки чува, че някой се върти под леглото. - Рекс, ти ли си? - сънено пита мъж и си пуска ръката на пода. - Аз съм, - казва "Рекс" и предано му лиже ръката.