Мъже водят интелектуален разговор за жените:
- Аз мисля, че в жената важно е всичко - и как изглежда, и колко е умна, добра, образована. Ти например какво първо забелязваш в една жена?
- Отпред или отзад?...
Мъж влиза в бар и си поръчва една бира.
- Една стотинка.
- Една стотинка?
- Да.
- А ако си поръчам една говежда пържола с гарнитура от картофи и грах плюс салата?
- Е това е малко повече - 40 стотинки.
- 40 стотинки? Къде е собственика на това заведение?
- Горе с жена ми.
- Какво прави горе с жена ти.
- Същото, каквото правя и аз със бизнеса му.