Едно дете както си играело намерило един пакет Виагра. Веднага усетил че от това лекарство можел да спечели някой друг лев. Като се прибрал у дома отишъл при баща си . -Татко виж какво намерих ако ми дадеш 10лв ще ти дам пакета.
Бащата погледнал и казал
-На мен това не ми трябва отиди при дядо ти.
Така и направил малкия отишъл при дядото и от вратата почнал да вика:
-Дядо , Дядо имам нещо за теб ама ще ми дадеш 10лв. Погледнал стария и рекъл:
-Абе малкия това сигурен ли си че върши работа
-Да дядо 100 процента.
-Добре ама сега няма да ти дам парите ела утре трябва да пробвам.
На сутринта малкия отишъл при дядото какво да види той засмян до уши , бабата също. Дядото изкарал 50лв и ги пъхнал в ръката на малкия. Внучето се зачудило и попитало: -Абе Дядо нали се разбрахме за 10лв.
-Спокойно 10лв са от мен другите 40 са от Бабата рекъл Дядото.
Едно бедно семейство решило да си закупи телевизор. Тъйкато финансите им били малко решили да си отделят пари в една касичка. Жената си водила сметка горе-долу колко пари трябва да има в касичката, но без да знае, че съпругът й тайничко взема пари оттам за да пие в кръчмата. Когато съпругата решила, че събраните пари са вече достатъчно, тя взела касичката и отишла в магазина да купи заветния телевизор. Съответно там установява, че парите не достигат и се прибира в къщи силно разочарована. Съпругат й я пита:
- Къде е телевизора?
При което съпругата се навежда, повдига полата и отговаря:
- Ето ти телевизор с голям екран и два канала от които единия всеки месец дава цветна картина! ! !