Една студентка от МЕИ стояла пред ректората и ревяла. Минал един студент и я попитал:
- Защо плачете колежке? Да не би да нямате протоколи?
- НЕЕЕ!
- А да не би да са ви скъсали по Електротехника?
- Нееее!
- А да не би ва ди трябва чертеж нещо?
- НЕ БЕЕЕ!!!
- Е ЗА КЪВ ХУЙ РЕВЕШ ТОГАВА???
- ЕМИ ЗА К’ЕВТО И ДА Е!!!
Студентка, изящно гримирана, с много къса пола влиза на изпит. Сяда пред професора, кръстосва крака, присвива поглед и устните и потреперват:
- Господин професор, всичко бих дала от себе си само и само да ми дадете този изпит!
- И ще направите каквото поискам? - пита професорът
.- Да, всичко... - казва студентката и повдига с ръце бюста си
.- Добре колежке - тогава искам да отидете и да си прочетете материала за изпита.