Двама младежи си вървят по улицата и единият казва на другия:
- Е-ех, защо господ не ми е сложил оная работа на челото, та да видят всички колко съм надарен!
След 30 години пак си вървят двамата и същият казва:
- Е-ех, добре, че господ си знае работата, иначе сега все в устата ми щеше да бъде...
Студентка, изящно гримирана, с много къса пола влиза на изпит. Сяда пред професора, кръстосва крака, присвива поглед и устните и потреперват:
- Господин професор, всичко бих дала от себе си само и само да ми дадете този изпит!
- И ще направите каквото поискам? - пита професорът
.- Да, всичко... - казва студентката и повдига с ръце бюста си
.- Добре колежке - тогава искам да отидете и да си прочетете материала за изпита.