Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Свещеник пита момченце: - Ти молиш ли се преди ядене? - Не, мама готви много хубаво!
Разни 1,879 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо в рока има толкова направления? - Зависи какво пушат... Един студент си кара по магистралата и по едно време го спира полицай: - Дай си книжката за проверка! Студентът казал: - Нямам, господине - аз съм беден студент и уча… - Какво учиш? - Логика, господине. - Какво е това бе? - Ами ще ви дам един пример: Имате ли кибрит? - Да. - Значи пушите? - Да. - Значи пиете? - Да. - Значи ходите по заведения? - Да. - Значи обичате жените? - Да. - Значи не сте обратен? - Не! - Ами ето това е логика… мога ли да си ходя? - Да! На следващия ден отива полицая на работа да се похвали на шефа си: - Шефе, шефе да знаете вчера ме научиха на логика! - Я, покажи ми какво е т"ва! - Ами значи… имате ли кибрит? - Не. - Значи сте обратен. В лудницата. Викат Петров при доктора: - Браво! Днес спасихте приятеля си Гошо от удавяне в банята! Това показа, че цените живота и вече не сте луд, ще ви изпишем. Лошото е, че Гошо след това се е обесил. - Ами, шефе, аз просто го окачих да изсъхне. - Какво е общото между жените шофъори и водещите на новините? - Ами че ти ги виждаш, а те теб - не! Едно момиче не можело да си намери приятел, защото му миришела устата. Майка му казала да не говори, а само да кима с глава. Отишло един ден момичето в един бар и там я срещнало едно момче. - Ти сега ли дойде? - попитало момчето. Момичето кимнало с глава. - Искаш ли нещо за пиене? Момичето пак кимнало с глава. - Ти да не си няма? - учудило се момчето. - Не - не успяло да се сдържи момичето. - Пръдна ли? - Неее! - извикало момичето. - Е сега вече се насра!