Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две мутри си приказват: - Как е с новата ти нмлада жена? - Засега добре. - Защо "засега"? - Засега имам пари.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Посред нощ Пена извикала: - Вуте, чуваш ли, некой крещи вика за помощ. Стани да видиш какво става! - Що да ставам, като утре ше го прочета у вестнику ма.
Разни
03.10.2017
2,014 прегледа
Следващ →
Още вицове
Срещат се двама тиийнеджъри: - Как е? - МНого яко! Ето - купих си DVD-диск с "Титаник" ...Лицензиран е - за 50 лева... - Мноо скъпо бе - аз си го взех пиратски за 10 лева от "Славейков" и се кефя. - Боклук си си взел - моят е качествен, със супер саунд, готини цветове, дублаж, холограма - по-яко не може и да бъде. - Мани бе, напразно си си дал кинтите! - Ами - не е напразно. Моят филм завършва с "happy end".
В университетската тоалетна влиза студент да пусне една вода. Пред един писоар стои стария професор и си рови из косата на главата. - Г-н Професоре, добре ли сте? - Абе с тая моя склероза. Тва дето го търся, беше някъде между космите...
Жената е като биричката..вкусно ухае, добре изглежда...и една винаги е малко.
- Скъпи, можеш ли да ми изневериш с друга жена? - Нави ме...
Човек върви по пътечка в гората. На едно дърво гледа табелка: Който се качи на дървото, той ще получи нови обувки Качил се на дървото, обул новите обувки, гледа нова табелка: Който слезе от дървото, ще го изнасилят. Той естествено не искал да му се случи такова щастие. Седял на дървото три дни, огладнял, ожаднял, замръзнал. В края на краищата слязъл от дървото. Изнасилили го. Тръгнал към къщи, тъжен, реве му се. Гледа насреща върви полицай. Тича при него и вика: - Господин полицай, изнасилиха ме! А полицаят му отвръща: - Ми ти, що се катериш по дърветата