Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Посред нощ Пена извикала: - Вуте, чуваш ли, некой крещи вика за помощ. Стани да видиш какво става! - Що да ставам, като утре ше го прочета у вестнику ма.
Разни 2,014 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама тиийнеджъри: - Как е? - МНого яко! Ето - купих си DVD-диск с "Титаник" ...Лицензиран е - за 50 лева... - Мноо скъпо бе - аз си го взех пиратски за 10 лева от "Славейков" и се кефя. - Боклук си си взел - моят е качествен, със супер саунд, готини цветове, дублаж, холограма - по-яко не може и да бъде. - Мани бе, напразно си си дал кинтите! - Ами - не е напразно. Моят филм завършва с "happy end". В университетската тоалетна влиза студент да пусне една вода. Пред един писоар стои стария професор и си рови из косата на главата. - Г-н Професоре, добре ли сте? - Абе с тая моя склероза. Тва дето го търся, беше някъде между космите... Жената е като биричката..вкусно ухае, добре изглежда...и една винаги е малко. - Скъпи, можеш ли да ми изневериш с друга жена? - Нави ме... Човек върви по пътечка в гората. На едно дърво гледа табелка: Който се качи на дървото, той ще получи нови обувки Качил се на дървото, обул новите обувки, гледа нова табелка: Който слезе от дървото, ще го изнасилят. Той естествено не искал да му се случи такова щастие. Седял на дървото три дни, огладнял, ожаднял, замръзнал. В края на краищата слязъл от дървото. Изнасилили го. Тръгнал към къщи, тъжен, реве му се. Гледа насреща върви полицай. Тича при него и вика: - Господин полицай, изнасилиха ме! А полицаят му отвръща: - Ми ти, що се катериш по дърветата