Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един отива на работа след сватбата си. Колегите: - Е, как мина първата брачна нощ? - Не помня! Изгубих съзнание, след като тя си отлепи миглите.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Тъщата казала на своя зет: - Ще отида с колелото до гробишата. - Добре, бабо, а кой ще върне колелото?
Семейни
03.10.2017
3,189 прегледа
Следващ →
Още вицове
Не прави от мухата слон, защото ще трябва да го храниш.
Красива девойка сяда на пейка в парка. Към нея се приближава клошар с бутилка в ръка: - Ей маце, да те почерпя едно? - Как смееш бе, нахал такъв?! Да не ти приличам на някоя никаквица?! - Е, тогава какво правиш в моето легло, а?
Един човек, уморен от живота, се обръща към господ: - Господи, какво става с този свят? Наоколо пълно с лъжа, кражби, пиянство, разврат! Господи, защо не въведеш малко ред, не изчистиш тази цялата мръсотия, не възстановиш справедливостта? Отворило се небето и чул гласа Божи: - Приятелю, само честно ми кажи, ти обичаш ли да работиш? - Не, - признал си мъжът. - Аз съм те създал по мой образ и подобие. Сега разбра ли?
Младеж изпраща девойка от село на влака. На перона - тя е в купето провесена през прозореца - младежът й поднася букет от червени и бели рози. Девойката се протяга, поема го, вдиша от него дълбоко и възкликва: - Много хубави червени рози!!! А младежът отдолу: - ИБЕЛИТИ СА ОТ МЕНЕ!!! Да, ама тя го разбрала погрешно и: - Много ми са плющи, ама влака ша тръгва...
- Аз обикновено месото го готвя по рецепта без да импровизирам. - Аз също не импровизирам. Давам го на жената да го сготви. Това е стара, изпитана рецепта от татко!