Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама приятели се срещат. Единия пита: - Защо си тъжен бе? - Зарязах пиенето. - отговаря другия. - Така ли? Браво! А защо си тъжен? - Забравих къде.
Пиянски 1,755 прегледа
Следващ →

Още вицове

Селянин карал каруцата си по пътя. Срещнал го съсед и го попитал: - Какво караш? - Овес - прошепнал той тихичко на ухото на съседа си. - Ама защо така тихичко говориш? - Да не чуе конят... Срещат се две мутри: - Брато, ела в нашия голф клуб. Имаме сауна, мацки, къркане.. - Супер! А кога играете? - За какво ни е да играеме? Вървели си две блондинки в горичка! Видели една пътека. Едната казала: - Знаеш ли, че това е пътечката, по която вървят мечките, за да отидат и да си вземат мед! - Не! Това е пътечката, по която вървят зайчетата, за да стигнат до зеленчуковата градина. - Не, не е така! - Напротив вярно е! Както се карали, минал влакът и ги прегазил! Двама пияни спират такси: - Ейш, приятел. Ша на закараш ли тримата до гарата? - Добре, но къде е третия? - Що бре, ти няма ли да дойдеш? Руснак и американец разговарят за автомобили. - Когато съм в добро настроение,- казва американецът,- предпочитам да карам коли в светли цветове. Ако съм претоварен или имам много проблеми, избирам тъмна кола. А когато съм на почивка в чужбина - избирам кола в ярки, празнични цветове! - При нас всичко е по-просто,- отвръща му руснакът,- ако настроението ми е прекалено добро, се возя в кола със синя лампа. Ако се чувствам зле - предпочитам светла кола с червен кръст. А в чужбина също съм ходил, но само с танк.