Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Нощен клуб "Нощен клуб" търси творчески директор.
Професионални 3,016 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дв стари моми си говорят: - Вчера вечерта се прибирам късно, гледам зад ъгъла на блока в полумрака се промъква мъжки силует и хукнах с всичка сила.. - И какво? - Настигнах го!!! Ако жена ти не се епилира - не се притеснявай. Значи, че си няма друг освен теб. Манго решил да си купува слипове. Купил си той слипове, но като ги видял Малкия Манго и той поискал. Купили и на малкия Манго слипове, но не знаел как да ги обува и попитал баща си: - Тате, тате, как се обуват слиповете? Големия Манго отговорил: - Много просто - жълтото отпреде, кафявото одзаде. Един габровец отива при зъболекаря: - Докторе, колко ще струва вадене на зъб мъдрец? - Ами 60 лв. - Много скъпо бе... няма ли начин да се мине по-евтино? - Е, ако е без упойка - ще струва 50 лв. - Пак е много - не може ли още да намалиш ? - Е, ако не си използвам инструментите... да, ако донесете вие клещи, ще струва 40 лв. - А още по евтино няма ли начин? - Е, ако ви го вади някой от моите студенти-стажанти, ще ви дойде към 20 лв. По-евтино не знам как да стане... - Ох... добре! Запишете един час за жена ми утре! Швейцарец и българин спорят кой от двата езика-швейцарският-немски или българският е по-труден за научаване? - Ние пишем "Ich bin", а изговаряме "Иш биш" - казал швейцареца. - А пък ние-гордо се изпъчил българина, пишем "Какво?", а произнасяме: "Ъ?".