Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Хайде утре да се видим пак по същото време? - Хайде. А къде? - Под часовника. - Под кой? - Под този, който виси над леглото ми.
Разни 1,746 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Аз съм българче... - Ай стига си се оплаквал бе! Прибрали се седемте джуджета вечерта и започнали: — Кой ми е ял от супичката? — Кой ми е нахапал хлебчето? — Кой ми е пипал лъжичката? И т.н. Седмото погледнало в креватчето си и казало: — Абе я гасете лампата да лягаме, пък утре ще се разправяме. Идва при психоаналитика клиент. Ляга на кушетката и ..мълчи. Психоаналитикът търпеливо чака. Минава един час в абсолютна тишина. Клинетът мълчаливо става, остава 50 долара и сбогувайки се си тръгва. На следващия ден ситуацията се повтаря. И така още няколко пъти. Накрая психоаналитукът не издържал и пита: - А все пак не искате ли нещо да ме попитате? Клиентът радостно: - Може ли? - Разбира се! - Не ви ли трябва съдружник? Нямам търпение да дойде Свети Валентин! С други думи - май съм мазохист. - И така, скъпи мой бъдещ зетко, с удоволствие давам съгласието си ръката на дъщеря ми от моя джоб да мине във вашия...