Седяли двама пенсионера на една пейка в парка. Единят се оплакал на другия:
-Ех, наборе! Едно време, като хапнех едно парченце шоколад и после чуках по цяла нощ. А сега и цяла кутия шоколадови бонбони да изям...нищо не става!
Приятелят му го потупал съчувствено:
-Така е наборе, шоколада вече не го правят същия..
- Какво означава пръстен на дясната ръка на една жена?
- Че е омъжена.
- А какво означава пръстен на лявата ръка на една жена?
- Нищо не означава.
- А какво означава пръстен и на двете ръце?
- Че е омъжена, но това нищо не означава!