Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ценоразпис в бар: Цени за посетители, желаещи барманът да отговори на телефонно обаждане от съпруга: 2лв. – ”Току-що си тръгна”; 3лв. – ”Днес не е идвал”; 4лв. – ”Няколко дена не съм го виждал”; 10лв.- ”Кой пък е този?”
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Малкият Иванчо се промъква през нощта в спалнята на родителите си. - Татко, донеси ми една чаша вода. А през това време, аз ще друсам леглото на мама.
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,493 прегледа
Следващ →
Още вицове
Разговор между родители: - Как можа да купиш на детето нечуплива играчка! - Защо, какво лошо има? - Изпотроши ни всички врати и прозорци с нея.
Както е известно, Хитлер бил много мнителен и суеверен. Веднъж извикал един гадател, за да узнае своето бъдеще. - Мой фюрер, виждам в своите книги, че ще умрете на еврейски празник. - Кой по-точно? - О, мой фюрер, в който и ден да умрете, той ще стане голям еврейски празник.
Скача си заека в гората и изведнъж - какво да види ... една бутилка водка.Почудил се заекът какво да я прави,а накрая я заровил в една дупка и отгоре върху дупката оставил една табелка "Тука водка няма".Тръгнал си той,прибрал се,наспал се спокоино и на другия ден радостен отива да си изпие водката.Когато стига до мястото където я е заровил какво да види ... всичко е разкопано и до неговата табелка имало друга,на която пишело "Таралежа водка не е взимал"
- Скъпи, помниш ли онзи вековен дъб, под който се запознахме? - Помня го! - На него е паднала мълния и го е изгорила целия. - Така му се пада, неговата м..ка...
- Доста дълго лежите в болницата, а жена Ви все още не Ви е идвала на свиждане. - Защото тя лежи в друга болница. - Но това е ужасно. - Така е, докторе, но тя започна първа.