Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В самолета седи един абсолютно плешив. Седящия до него внезапно се разсмял. Изгледал го плешивия и попитал: - Какво ти е толкова смешно? - Ами представих си, че мястото под тебе се е продънило и за да те спася те хващам за косата. Замълчал си плешивият. След малко той се разсмял. Любопитният му спътник, запитал: - А пък ти, защо? - Представих си, че и под твоето място има дупка и започваш да падаш и понеже нямам друго под ръка, ти подавам косата си, да се хванеш.
Разни 1,767 прегледа
Следващ →

Още вицове

Прибира се вкъщи мъжът: - Жено взел съм страхотна трева, аре с мене на балкона да се напушим! - А-ааа, не ща. Ти върви сам! Мъжът пуши първата цигара... уаууууу едно огнено кълбо минава по небето... Пуши втората... пак едно огнено кълбо минава. Мъжът се чуди кво става. Пуши и третия joint... пак същото кълбо. Влиза той вкъщи: - Жена, ако знаеш кво видях на балкона... три огнени кълбета! - Кви огнени кълбета бе, ти от три дни седиш на балкона! По време на концерт от първия балкон някой се провиква: - Има ли лекар в залата? От партера се надига възрастен човек. - Има! Какво се е случило? - Нищо, просто исках да чуя мнението ви за концерта, колега! Питат радио Ереван: - Защо управляващите връщат десетки хиляди бонуси? - Защото само от по-скъпите лекарства са изтекли милиони.. Два микроба се срещнали. Единият казал: - Защо си такъв побелял и умърлушен? А другият му отжърнал: - Стои по далеч, че май съм хванал Пеницилин. Липсата на новина е добра новина. Японска пословица