Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Бисери по телефона:- Абонат съм на Globul и искам да мина на Mtel. Номерът ми е 098****** и искам да си го запазя!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Военната единица "Чък Норис" не присъства в играта "Цивилизация 4", защото една единица "Чък Норис" може да унищожи всички нации, взети заедно.
Любими Герои
03.10.2017
3,145 прегледа
Следващ →
Още вицове
Президентът е изразил позиция, че ако трябва на всяка цена да приемем един затворник от Гуантанамо, той е готов отново да амнистира Цветелин Кънчев.
Ролята на приятеля е да застане на твоя страна, когато грешиш, защото почти всеки би го направил, когато си прав.
Няма смисъл да спориш с жена: в 90 процента от случаите тя ще се окаже права, и само в 10 процента от случаите ти ще си виновен.
В аптека влиза клиент и казва: -Ако обичате искам 50 презерватива. Аптекарката го погледнала странно и казала: -Извинете господине но в момента имаме само 48 презерватива. Клиента въздахнал и казал: -Добре, от мен да мине, дай ги тия 48 презерватива, но да знаеш че ми проваляш вечерта.
Два свещеника поставят на пътя табела с надпис: "Спри, краят вече е близо! Обърни, докато още не е късно! ". Покрай тях с голяма скорост профучава джип, шофьорът крещи и размахва юмрук: - Проклети сектанти, писна ми от вас! Колата се скрива зад завоя, от където се чува грохот и трясък. Единият свещеник казва на другия: - Май беше прав, че трябва да напишев просто "Мостът е разрушен".