Баща и син вървят по улицата. По едно време хлапето вижда магазин с голяма табела на която пише "ВИНО".
- Тате, тате, какво е това?
- Това, синко е Висш Институт за Народно Образование.
- Тате, а какви са тези хора в него?
- Това, синко са студентите.
- Ама, защо на всичките им треперят ръцете?
- А, просто днес имат изпит...
Малката Марийка се връща вкъщи и се
хвали на майка си:
- Ние днес с Иванчо за първи път се занимавахме със секс!
- Че на теб ти е за първи път съм сигурна, ама откъде знаеш за Иванчо?
- Ами на пишлето имаше още целофанче..