Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две блондинки се явяват на изпит за шофьорски книжки. Разбира се, нищо не знаят и комисията им разрешава да говорят за каквото се сетят.Едната казва: - Аз знам, че колата има резерватив. - Не ма- поправя я другата- има презервоар…
Блондинки 3,170 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ученици, защо се карате? - пита учителят. - Намерихме 50 евро и решихме да ги дадем на този, който излъже по-добре. - Как не ви е срам! На вашите години аз не съм и подозирал, че може да се лъже! Дали петдесетте евро на учителя. Безопасен е този секс, който не води до женитба. През първите седмици след свадбата всяка сутрин събуждах мъжа си с целувка. - А после? - После нищо, той си купи будилник. Един човек си карал Харлито по калифорнийския плаж, когато изведнъж небесата се разтворили над него и с гърмящ глас Господ му проговорил: — Понеже цял живот си се стремял да си ми верен, ще изпълня едно твое желание. Човекът спрял мотора си и казал: — Издигни мост до Хавай, че да мога да карам дотам всеки път когато поискам. Господ му отговорил: — Желанието ти е материално, помисли за огромното предизвикателство на такъв тип начинание, за подпорите, които трябва да се се издигнат чак от дъното на Тихия океан и тоновете бетон и стомана, които ще са необходими! Това ще изчерпи много природни ресурси! Мога да го направя, но ми е трудно да приема стремежа ти за материални блага. Не бързай, помисли си и си пожелай нещо, което да е в полза на цялото човечество. Човекът с Харлито помислил помислил и накрая казал: — Господи, бих искал аз, а и всички други мъже да можем да разбираме жените; искам да знам какво чувства жената, какво си мисли, когато ме наказва с мълчание, когато плаче, какво всъщност има предвид, когато казва, че всичко е наред, и най-вече искам да знам как мога да направя една жена истински щастлива. И Господ му отвърнал: — Две или четири платна искаш на тоя мост? - Петров, къде си се затичал? - Пак има земетресение и се евакуирам... - Ако е под четвърта степен по Рихтер ще се брои за самоотлъчка, а по моя часовник е само 2,5...