Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Асан и Айше решили да правят френска любов, но Айше казала: -Стига само аз съм ти духала! Сега ти ще ме лижеш! Нямало какво да направи и започнал, след извесно време надигнал глава и казал: - Да те пазя или да повръщам?
Семейни 3,428 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бай Ганьо се разхождал в Ню Йорк, и решил да си опита късмета в квартала с червените фенери. Почнал да обикаля той и гледа мадами първите с тарифи от по 100 долара и нагоре, следващите 80, 70, 50. Вече накрая се бил отчаял когато изведнъж вижда една мадама която иска само 5 долара, Бай Ганьо на секундата я наел, и я пита за какво е толкова евтина. Мадамата му отговаря, че е болна от трипер а Бай Ганьо вика: "Абе карай, то ние Българите не сме набожни" Едно теле вдига глава и казва: — Мамо! Мамо! Виж, едно куче лети! Мaйкaтa продължaвa дa cи пace и бeз дa поглeждa: — Яж, cинe, яж, трeвaтa e направо трeпaч! Стои Брежнев пред огледалото и си мърмори: - Аз съм стар… аз съм много стар… аз съм суперстар… Говорят си мъж и жена. Жената: - Нима не ме помните? - Не. Аз не съм злопаметен. В офиса на дружеството на Анонимните Алкохолици влиза клатейки се един мъж. Служителката го пита: - Искате да се запишете ли? - Не..Хлъц!...Да се отпиша!