Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Асан и Айше решили да правят френска любов, но Айше казала: -Стига само аз съм ти духала! Сега ти ще ме лижеш! Нямало какво да направи и започнал, след извесно време надигнал глава и казал: - Да те пазя или да повръщам?
Семейни 3,430 прегледа
Следващ →

Още вицове

Открили клиника за изкуствено осеменяване с избор на признаците на детето. Отишла една жена, платила таксата и влезнала в кабинета на доктора. - Седнете, моля. Какво да бъде - момче или момиче? - Момче, ако може. - казала жената. - Може, както желаете - казал докторът и отсипал няколко капки от една епруветка в една чашка. - Какъв ръст? - Ами ако може да е малко над 180 сантиметра. - Може, разбира се - казал пак докторът и отсипал от друга епруветка в чашката няколко капки. - Цвят на косата? - Ами рус да е. - Добре...риж, брюнет..а, ето и рус - и отсипал от друга епруветка пак няколко капки в чашката. - А на кой да прилича? - На Белмондо. - Да.. Брад Пит, Кевин Костнър, Ален Делон, ето и Белмондо? И сипал пак няколко капки. След малко и дал чашката и казал: - Сега изпийте това! Жената изпила чашката, и след минута заспала. Докторът я сложил на кушетката, разкопчал си колана, свалил си гащите и казал: - Белмондо ли, каквото се получи това ще е. Двама цигани си приказват за секс и единият вика: - Абе ти чувал ли си за групов секс? - Не, какво е това? - Ами ние веднъж опитахме… Събрахме се, значи, петима мъже и пет жени в една стая. Угасихме лампата, всички се съблякохме… - И какво? - Ами нищо - всички си седяхме до дрехите да не ги открадне някой. Да сложиш тигана преди да си хванал рибата се нарича "бизнес-планиране". Мъж изчаква вечерта жена му да заспи и отива до кръчмата. Връща се 5.30 сутринта. Тъкмо си слага шапката на закачалката и жена му светва: - Сега ли се прибираш? - Не, сега тръгвам... Двама алпинисти, единия заеквал, тръгнали да изкачват планина. На половината път този дето заеквал казал: - З-з-з-з-з-з... - Като стигнем горе ще ми кажеш! - Казал другия. Стигнали горе: - Ай кажи ся. - З-з-з-з-забравихме палатките долу. И тръгнали обратно на долу. На половината път тоз дето заеквал казал: - М-м-м-м-м... - Като стигнем долу ще ми кажеш! Стигнали долу: - Ай кажи ся. - М-м-м-м-майтап