Богатият полицай всеки ден си купувал по две банички и едната давал на бедния полицай.
Един ден, обаче, богатият полицай си купил две банички, но не дал нито една на бедния полицай.
Той му казал:
- Ще ми дадеш ли едната баничка?
- Ще ти я дам, но при едно условие.
- Какво е то?
- Ако познаеш колко банички имам в торбата ще ти ги дам и двете.
- Три!
- Скъпи, от колко време се познаваме и имаме сериозни отношения с теб... Не мислиш ли, че е време да ме запознаеш с роднините си?
- Ами щом искаш... Само трябва жената и децата да се върнат от почивка.