Майка завела дъщеря си на гинеколог.
-Докторе, бихте ли прегледали дъщеря ми, май са и обрали цветето.
След прегледа:
-Не само са и обрали цветето госпожо,а и са и пръснали саксията.
Една жена се прибира у дома късно вечерта пияна след банкет. Мъжът й я чака недоволен на вратата и пита:
- И как беше?
- Супер! Чувствам се като тиква! - казала жената щастлива.
- Толкова глупава ли?
- Не, пълна догоре със семе!