Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Когато Чък Норис тренира, машината се калява.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Плаж, море, вода, пясък и т.н. Един много пълен (дебел) нудист. Едно момиченце отива до него и му казва: - Чичко, видях ти онова нещо. Чичкото отговаря: - Еми ка`т си го видяла, прати му много поздрави, че аз от 20 години не съм го виждал.
Разни
03.10.2017
2,076 прегледа
Следващ →
Още вицове
Генко се кара с приятелката си. Накрая той й казва: - Какво ме гледаш така? Тя: - Чудя се как да ти отмъстя. Да те зарежа, или да се омъжа за теб?
Пътува автомобил с голямо ремарке. Спират го полицаи и питат какъв товар вози. Шофьорът казва, че това е реквизит. Полицаите се очудили и поискали да видят що за реквизит е това. Отварят и гледат - ножове, ама много и различни. - Аааа, тука нещо не е наред, прилича ни на контрабанда, черен пазар и изобщо хайде с нас в полицията! - казали те. - Чакайте бе хора, аз съм артист - цирков, това ми е коронния номер, забивам ножовете около хора. - Ами, я да те видим какво правиш тогава. Застанал единият полицай до една дървена табела и казал: - Хвърляй! Почнал човека да мята ножовете... По едно време по магистралата се задал един тир. Гледа шофьорът и не вярва на очите си: - Добре, че спрях пиенето, егати тестовете дето са измислили!
Марийка се прибира в къщи, късно е, баща й на вратата: - Къде се шляеш по туй време? Изплашила се Мимито и рекла на баща си: - Иванчо ме изнасили! - Ще го убия. Изрод! Ти поне упря ли му се малко? - Ми бях се упряла с ръката за оградата..
Бог отишъл на инспекция в Ада, за да провери как се наказват грешниците. Влиза е една стая, в която наредени много хора получават от време на време по някой бич. Бог попитал: - Какъв грях имат? - Прелюбодеание. Колкото пъти са го извършили - толкова бича на ден получават. Стигат втора стая. От нея доста по често се чуват вопли. Бог попитал: - Какъв грях имат тези? - Джебчии. Колкото пъти са крали по толкова бича на ден получават. Стигат стая от която се чуват постоянни вопли и писъци. - А тези ? - попитал Бог. - Спамъри...
Отива Иванчо на училище с много подута уста. Учителката го пита: - Какво ти е бе, Иванчо? - Ами вчера ми кацна една оса на устните! - И какво, ухапа ли те? - Не бе, татко я утрепа с лопатата!!!