Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Плаж, море, вода, пясък и т.н. Един много пълен (дебел) нудист. Едно момиченце отива до него и му казва: - Чичко, видях ти онова нещо. Чичкото отговаря: - Еми ка`т си го видяла, прати му много поздрави, че аз от 20 години не съм го виждал.
Разни 2,076 прегледа
Следващ →

Още вицове

Генко се кара с приятелката си. Накрая той й казва: - Какво ме гледаш така? Тя: - Чудя се как да ти отмъстя. Да те зарежа, или да се омъжа за теб? Пътува автомобил с голямо ремарке. Спират го полицаи и питат какъв товар вози. Шофьорът казва, че това е реквизит. Полицаите се очудили и поискали да видят що за реквизит е това. Отварят и гледат - ножове, ама много и различни. - Аааа, тука нещо не е наред, прилича ни на контрабанда, черен пазар и изобщо хайде с нас в полицията! - казали те. - Чакайте бе хора, аз съм артист - цирков, това ми е коронния номер, забивам ножовете около хора. - Ами, я да те видим какво правиш тогава. Застанал единият полицай до една дървена табела и казал: - Хвърляй! Почнал човека да мята ножовете... По едно време по магистралата се задал един тир. Гледа шофьорът и не вярва на очите си: - Добре, че спрях пиенето, егати тестовете дето са измислили! Марийка се прибира в къщи, късно е, баща й на вратата: - Къде се шляеш по туй време? Изплашила се Мимито и рекла на баща си: - Иванчо ме изнасили! - Ще го убия. Изрод! Ти поне упря ли му се малко? - Ми бях се упряла с ръката за оградата.. Бог отишъл на инспекция в Ада, за да провери как се наказват грешниците. Влиза е една стая, в която наредени много хора получават от време на време по някой бич. Бог попитал: - Какъв грях имат? - Прелюбодеание. Колкото пъти са го извършили - толкова бича на ден получават. Стигат втора стая. От нея доста по често се чуват вопли. Бог попитал: - Какъв грях имат тези? - Джебчии. Колкото пъти са крали по толкова бича на ден получават. Стигат стая от която се чуват постоянни вопли и писъци. - А тези ? - попитал Бог. - Спамъри... Отива Иванчо на училище с много подута уста. Учителката го пита: - Какво ти е бе, Иванчо? - Ами вчера ми кацна една оса на устните! - И какво, ухапа ли те? - Не бе, татко я утрепа с лопатата!!!