Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След училище две червейчета се прибирали и едното казало на другото: - Ако искаш ела да учим заедно в нас??? - О не, не мога притеснявам се от родителите ти! - А не се безпокой. Мама и тате отидоха за риба!
Любими Герои 3,210 прегледа
Следващ →

Още вицове

В съда: - Аз веднага разбрах, господин съдия, че той е пияница, женкар и скандалджия, но все пак си мислех, че ще е добър съпруг. Понеделник. Двама полковника си говорят за риба, кой къде бил, какво хванал. До тях седи млад лейтенант и тъжно подсмърча. Единият полковник го попитал: - Кажи защо си толкова тъжен? - И аз обичам да ходя за риба, но жена ми не ме пуска. - Е това ли ти е проблема. Ние сме му хванали цаката. В събота като стана дърпам завивките и казвам на жена ми: "Егати и задника !". Оная ми се разкрещява и ме гони от вкъщи. Събота сутринта лейтенантът дърпа завивките: - Егати и задника! Майната й на рибата! Отива една жена на лекър и му вика: - Докторе, на 30 год. съм и нямам нито един косъм отдолу. - Колко често правите секс? - пита доктора. - Ми... по 5 пъти на ден. - Аха, ясно, то на магистрала трева не расте. Никой не е толкова могъщ колкото зъболекаря. Само той може да каже на хората кога да си отварят устата и кога да си я затварят :) Най-големият рибар-карък в света отпразнува десетгодишнината на своя червей...