Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Млада двойка дълго време си нямала деца. Посъветвали ги да отидат в Рим в базиликата Св. Петър и да запалят там свещичка... След няколко години човекът, който дал този съвет на младоженците, се озовал в техния град и решил да мине да ги навести. На прага на къщата го посрещнали много малки дечица. - А къде е майка ви? - попитал съветникът. - В родилния дом. - А баща ви? - Татко замина за Рим, за да духне някаква проклета свещичка.
Семейни 3,202 прегледа
Следващ →

Още вицове

Социализъм: да нахраним гладния с риба. Капитализъм, както ни го описват: да не храним гладния с риба, а да му дадем въдица. Капитализъм, какъвто е наистина: не даваме въдицата, а я продаваме на кредит, без гладния да разбере, че няма достъп до езерото с рибата, нито има билет за риболов, защото и езерото, и рибата отдавна принадлежат на този, комуто той вече е длъжник за въдицата... Мъж и Жена вървят по улицата и минавайки покрай един продавач на сладолед мъжът казва: - Я ми намаай един. Продъвачът му направил един сладолед подал му го и казал: - Да намаам един и на жена ти? - Не, тя ще лиже от моя ... Срещат се двама приятели. Единият неотдавна се е оженил. Нежененият пита: - Е, как е семейният живот? - Абе, мани... забранено ми е да пуша, забранено ми е да пия... - И кво... вече съжаляваш, че не си ерген? - И да съжалявам ми е забранено... Днес Владимир Крамник направи се напика от яд, че са му забранили достъпа до тоалетната и загуби срещата. Американец, французин и бьлгарин си говорят, кой как задоволява жена си. Американецьт бил прьв. -Ами, прибирам се от ранчото, взимам една вана, пия 2 уискита, помачкаме се с Мери половин час, правя 3 тека и на сутринта Мери ми казва, че сьм страшен любовник. Французинът рекъл: -Прибирам се, взимаме с Мишел заедно душ, пия един коняк, един час френска любов, два тека и на сутринта ми казва, че сьм незаменим любовник. А бьлгаринът си мьлчи. -А ти как го правиш?-го попитали. -Аз ли, ами прибирам се от бачкане, пия 2-3 ракии, метам Пена на леглото и я почвам. -Добре де, и колко тека правиш? -Хм ,само един. -И жена ти, какво ти казва на сутринта? -Ами, казва ми „НЕ СПИРАЙ“!