Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В магазина: - Дайте ми комплект игли! - С шиене ли се занимавате господине? - Не, аз съм гълтач на саби, но в момента съм на диета.
Любими Герои 3,643 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бай ганьо американеца и турчина трябвало да изхвърлят нещо от самолета с който пътували иначе щял да се разбие.АМериканеца хвърлил диаманти и казал "Е в нашта страна много ги има". Дошъл ред на турчина хвърлил една торба с ябълки и казал "Е в нашта страна много ги има".дошъл ред на бай ганьо нямал нищо грабнал един циганин и казал "Е в нашта страна много ги има В най-голямата жега трима депутати отишли на риба. Риба не хванали, но решили да се топнат в рекичката. Бански нямали, затова се съблекли "по организъм". Не щеш ли, задала се някаква група от хора. Двама бързо си прикрили срамотиите с шепи, а третият сложил длани на лицето си. - Ти защо си криеш лицето? - попитали го двамата. - Не знам как е при вас, но моите избиратели ме познават по лице - отвърнал им той. Борецът по навик постави мацката в партер. Пътуват две блондинки във влака и си говорят: - Не е живот това, а мъка! - Намери си любовник и взимай от него по 500 лева на месец! - Откъде да го намеря такъв? - Тогава двама по 250. - Също е проблем. - Тогава 4 по 125! Обажда се дремещ мъж от купето: - Като стигнете до 5 лева ме събудете. Всъщност, той е играл руска ролетка и със зареден пистолет Макаров. И пак спечелил.