Един младеж закъснял за работа и шефът му го извикал при себе си.
- Защо закъсня тази сутрин?
- Абе като излизах от блока и гледам - двама бият един. Не можех да остана безучастен!
- И какво стана?
- А, набихме го.
Една еврейка влязла във зоомагазин. Видяла един много красив папагал. Но продавачката и казала
-Този папагал е бил във публичен дом! Нищо, вземам го.
Закарала го у дома си а папагалът
-Аааа, нов бардак нова мадам! Прибрали се дъщерите и от училище папагала
-Ааааа, нов бардак, нова мадам и нови момичета! Прибрал се и мъжът и от работа а папагалът
-Ааааа, нов бардак нова мадам, нови момичета, стари клиенти
-Здрасти Исак!