Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Семейна двойка при доктора. Жената казва: - Докторе, имаме проблем с преждевременната ерекция. А Мъжа и казва: - Не ние, ТЯ има проблем.
Лекари 3,311 прегледа
Следващ →

Още вицове

На Иванчо и Марийка им се родило дете. Станало вече на 5 години, но не говори. Отишли на доктор, прегледал го той и казал: - Няма проблеми, ще проговори съвсем скоро, лошото е това, че първите трима ,които назове, ще умрат. След седмица малкият казал "дядо" и дядото опънал краката. След още седмица казал "баба" и бабата гушнала букета. Марийка този ден отишла до магазина и Иванчо останал да се грижи за малкия. Изведнъж той казал "тате". Иванчо к`во да прави, изкъпал се, обръснал се сложил новия костюм и легнал на дивана в хола да мре. Връща се Марийка, гледа го и вдига скандал: - Какво си се опънал с новия костюм на дивана бе, ставай да отиваме при съседката, щото мъжа й умрял преди малко! Може да се наложи да помагаме нещо! Върви слон с панталон. Среща го мравката: - Слоне, я си свали панталоните! - Защо? - Свали ги, свали ги... Слонът свалил панталоните и ги проснал на тревата. Мравката дълго пълзяла по тях и накрая рекла: - Можеш да си ги обуеш. Моите бяха с джобове. Една мравка излиза от гората с гъсеница на гърба.Среща я друга мражка и я пита: - Абе,какво е това на гърба ти? - А,космодиск. Едни борци отишли на село при дядо Йоцо и го попитали: - Знаеш ли кои сме ние? - Hе знам- отговорил старецът. - Hе знаеш кои сме ние?! - Ами, откъде да знам кои сте- повторил старецът. - Тогава за наказание ще ти вземем едно агне. Hа следващия ден борците отново отишли при дядо Йоцо и пак го попитали: - Знаеш ли кои сме ние? - Знам- казал дядото. - Знаеш ли?! Как така знаеш? - Ами, разбрах вчера, когато ми взехте кучето. Умира стар евреин. Четат завещанието му: "На скъпата ми дъщеря Сара оставям 100 000 долара и къща. На внучката ми Рива оставям 200 000 долара и вила. На зетя Аврам, който помоли да пиша нещо за него в завещанието, пиша: - Здравей, Аврам!"