Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Разпит в полицията: - Ти ли си Иван Василев Радичев? - Аз. - Роден на 19 Юли 1990 г.? - Да. - Умрял на 10 Май 2006 г.? - Не. - Значи не търсим тебе.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Днес полиция нахлу в офиси на Булсатком. Е, бях чувала за срастване на полицията с държавата, но ние имаме срастване на телевизията с полицията и с държавата.
Бисери
03.10.2017
2,816 прегледа
Следващ →
Още вицове
Падат двама парашутисти - единият нормално, а другият с вик на ужас. - Какво си се разкрещял бе? - пита го първият. - Парашутът ми не се отваря! - Е какво се шашкаш толкова - това е само учебен скок!
Срещат се две блондинки: - Здрасти! - Здрасти! - Добре изглеждаш! Фотошоп?!
Мъж води жена си на психолог, защото не са правили секс от месеци. Остава пред кабинета да чака, а вътре жена му разказва на доктора: - Ами какво да ви кажа… Сутрин излизам на работа, хващам такси, и шофьора ме пита "Ще си платиш ли, или…". И аз избирам "или". Докато се оправим, закъснявам за работа. Като ида, шефа ме привиква в кабинета си и казва "И сега какво, да те уволнявам ли или…" и аз избирам "или". Вечерта пак се прибирам с такси и пак не си плащам с пари… И накрая просто нямам сили за мъжа ми. - И сега какво, това да го кажем ли на мъжа ти или…?
Добрите момчета отиват в Рая, лошите където си поискат!!!
Мъж качил жена на автостоп, но на завой колата поднесла, обърнала се няколко пъти и спряла в едно дърво в храстите. - Господи! - изумила се жената. - Не можеше ли като всички просто да спрете в храстите с думите, че ви е свършил бензина?