Огромен мъж влиза в бара и пита бармана:
- Трябват ли ви пазачи?
Барманът:
- Господине, аз не знам какво можете!
- Сега ще видите!
С тези думи мъжагата се приближава до седящия на съседното столче, хваща го с една ръка за врата, без никакво усилие го вдига и го изхвърля през прозореца. След това се обръща към бармана и пита:
- Е, как беше?
- А, добре беше! Ей сега собственикът ще се върне обратно и ще поговорите...
Прибирал се мъж от работа и минаваики покрай гориста полянка вижда блондинка седнала в една лодка да гребе.
- Ти си много проста, ма?
Блондинката отвръща:
- Аз, ако можех да плувам, щях да ти кажа кой е прост!